Wyszukiwarka
Sposób dostawy i płatność
  • DPD / POCZTEX
  • Przelew
  • Pobranie
 

O NAS

Zasilanie aut gazem LPG - kompleksowe rozwiązania

LEMKE Konsulting zajmuje się dystrybucją holenderskich instalacji gazowych PRINS i VIALLE od 2003 roku.

LEMKE Konsulting specjalizuje się w kompleksowej obsłudze warsztatów, serwisów i salonów samochodowych zajmujących się montażem instalacji do zasilania aut gazem LPG. LEMKE Konsulting współpracuje z kilkudziesięcioma, starannie wysekcjonowanymi zakładami montażu instalacji gazowych na terenie całej Polski.

Wraz z towarem firma dostarcza pełną dokumentację potrzebną do legalizacji systemu gazowego w samochodzie (także wymaganą do rejestracji auta w innym kraju UE).

LEMKE Konsulting koncentruje się na najwyższej jakości produktach dostępnych na rynku autogazu.

Sztandarowym produktem firmy jest system sekwencyjnego wtrysku gazu Prins VSI holenderskiej firmy Prins Autogassystemen BV.

W ofercie znajdziecie Państwo również instalację LPG holenderskiej firmy VIALLE. Szczególnym powodzeniem cieszy się instalacja Vialle LPdi. Jest to system ciekłego wtrysku gazu do aut z silnikami z bezpośrednim wtryskiem benzyny (np. TSI, TFSI, GDi, Ecoboost). Jest to bez wątpienia najbardziej zaawansowany technologicznie produkt dostępny na rynku.

Oferta skierowana jest także do właścicieli aut. Zainteresowani montażem systemu gazowego w swoim aucie mogą liczyć na poradę i wskazanie sprawdzonego warsztatu w swojej okolicy: info@e-autogas.com

Proszę pamiętać - jeśli chodzi o autogaz - dobry montaż to więcej niż połowa sukcesu.

ZAUFANIE:
Szczególnie ważne jest dla nas zaufanie klienta - preferujemy kontakt osobisty. W dzisiejszych czasach nie zawsze jest to jednak możliwe. Sklep internetowy w swej idei skraca bowiem czas związany z dokonywaniem zakupów do minimum. Można to jednak pogodzić. Dostawa pierwszego zamówienia może zostać połączona z wizytą w Państwa firmie. Jeśli życzycie sobie Państwo wizyty z naszej strony prosimy o wcześniejszy kontakt w celu ustalenia terminu.

OFERTA:
Nasza oferta skierowana jest do warsztatów samochodowych zajmujących się montażem instalacji gazowych LPG w autach. W naszej ofercie znalazła się kompleksowa gama produktów potrzebna dla każdego warsztatu mającego styczność z systemami gazowymi.
Jak powszechnie wiadomo liderami w branży autogazu są Holendrzy. Takie firmy jak Prins czy Vialle to uznane na świecie marki.
Wybraliśmy te produkty ponieważ jesteśmy wymagający - oznacza to również, że nasz PRINS i VIALLE Sklep będzie systematycznie udoskonalany, a asortyment poszerzany.

Nasz PRINS i VIALLE Sklep nie jest tylko wirtualny ale funkcjonuje także w rzeczywistości. Mamy własny magazyn i możliwy jest odbiór towaru osobiście. Zapraszamy do Zalasewa (gm. Swarzędz) k. Poznania.

Będziemy wdzięczni za wszelkie wskazówki, którymi zechcecie się Państwo z nami podzielić.


Służymy swoim doświadczeniem!


e-autogas.com to wiarygodni, rzetelni ludzie i najwyższej jakości produkty.


Tomasz Lemke


LEMKE Konsulting
ul. Cedrowa 13
62-020 Swarzędz Zalasewo
Polska
NIP: PL 972-022-16-33


LPG SHOP: www.e-autogas.com

PRINS: www.e-autogas.eu
Prins - wtrysk gazu w fazie lotnej i ciekłej

VIALLE: www.vialle.com.pl
Vialle - ciekły wtrysk gazu

e-mail: info@e-autogas.com
tel.: +48 607 705 099